telefon: +48 783 170 155
Dołącz do nas:
arcana pracownia plastyczna

Pracownia rysunku i malarstwa

Lekcje i kursy z malarstwa dla młodzieży, dorosłych i dzieci. Wszystkie materiały i akcesoria dostępne są za darmo.

Do pracowni rysunku i malarstwa zapraszamy wszystkich chcących nauczyć się rysunku, malarstwa
i grafiki warsztatowej.

Zajęcia odbywają się w małych kameralnych grupach w miłej atmosferze. Uczestnicy zajęć dzieleni są na pięć grup: grupa dorosłych, młodzieży, dzieci oraz dwie grupy dla kandydatów na uczelnie wyższe ( Akademię Sztuk Pięknych oraz Architekturę ). Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i wiedzę na bardzo wysokim poziomie popartą doświadczeniem naszych nauczycieli. Bogaty program zajęć przewiduje zajęcia z modelem, pejzaż, portret, martwą naturę, podstawy grafiki warsztatowej. W programie nauczania pojawiają się także zagadnienia bardziej skomplikowane: podstawy perspektywy, zagadnienia aksjonometrii czy rysunek z wyobraźni dla kandydatów na Architekturę. Dbamy o wysoki poziom naszej pracowni dlatego prace wykonane u nas nie lądują w piwnicy tylko są powodem do dumy naszych uczniów i absolwentów. Zajęcia prowadzimy od czterech lat i możemy pochwalić się już 100ką absolwentów z których 75 osób zdała egzaminy na uczelnie wyższe. Uczniowie dorośli chwalą sobie to miejsce ze względu na profesjonalnych charakter naszej placówki. Jest to miejsce, w którym odkrywają w sobie talenty, o których do tej pory nie mieli pojęcia.

Oferta pracowni

Lekcje i kursy

Bogaty program zajęć dla różnych grup wiekowych. Zajęcia z modelem/akt, pejzaż, portret, anatomia, martwa natura, rysunek z wyobraźni. Kursy przygotowujące na uczelnie wyższe.

Materiały plastyczne

Każdy uczeń ma do dypozycji szereg różnego rodzaju akcesoriów i materiałów plastycznych - za darmo, renomowanych firm niezbędnych do wykonywania ćwiczeń.

Warsztaty plastyczne

Zajmujemy się organizowniem okazjonalnych warsztatów plastycznych dla osób w różnym wieku. Ciekawy program oraz nowoczesne metody edukacyjne sprawiają że nasze warsztaty cieszą się dużym powodzeniem.

Organizujemy wystawy

Dbamy o rozwój naszych uczniów i nie wstydzimy się ich umiejętności. Najlepszym uczniom organizujemy wystawy w różnych galeriach kraju.

Spotkania

Organizujemy spotkania ze znanymi osobami ze  świata sztuki. Tworzymy platformę wymiany wiedzy i doświadczeń oscylujących w szerokim temacie sztuki.

Wyjazdy plenerowe

Co roku wybieramy na nasze wyjazdy plenerowe malownicze zakątki naszego kraju. Podczas tygodniowych warsztatów tworzymy ciekawe lekcje i warsztaty w plenerze jednocześnie ucząc się pracy w grupie.

Prace naszych uczniów

Z życia pracowni


Lekcje i kursy w pracowni rysunku i malarstwa

Chcesz dołączyć do naszej pracowni?

Wybierz najodpowiedniejszy kurs lub lekcje dla siebie, a jeśli masz jakieś wątpliwości pomorzemy ci.

zapytaj o szczegóły lub zapisz się

Szybki kontakt z pracownią
 • Adres Toruń: ul. Fosa Staromiejska 30/4
  Toruń 87-100
 • Adres Bydgoszcz: ul. Gdańska 123 lok. 2
  Bydgoszcz 85-022
 • Telefon: +48 783 170 155
 • Email: arcana@arcana-pracownia.pl
 • Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
  Sobota 09:00 - 14:00
  Niedziela Zamknięte
Zapytaj o szczegóły
© 2018. «Arcana Pracownia Plastyczna». Wszystkie prawaz zastrzeżone. Polityka Prywatności i Cookies