telefon: +48 783 170 155
Dołącz do nas:
arcana pracownia plastyczna

Pracownia projektowania graficznego

Lekcje i kursy z grafiki komputerowej dla młodzieży i dorosłych.


Pracownia projektowania graficznego to sala komputerowa wyposażona w najlepszy sprzęt na rynku. Wdrażamy tu nowoczesne metody edukacji na wzór niemieckiego
szkolnictwa zawodowego.

W 2013 roku pozyskaliśmy środki z funduszy europejskich dzięki którym uruchomiliśmy pracownię komputerową wyposażoną między innymi w tablety Intuos i Cintiq oraz oprogramowanie Adobe i Autodesk. W pracowni uczniowie oprócz wiedzy teoretycznej otrzymują praktyczne przygotowanie do zawodu grafika. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i instytucjami kulturalnymi, dla których przygotowujemy kampanie reklamowe, oprawę graficzną wydawnictw czy różnego rodzaju imprez. Uczniowie biorą udział w prawdziwych kampaniach reklamowych, wzbogacają swoje portfolio o projekty, które ukazują się na rynku. Jest to bardzo doceniane przez pracodawców poszukujących pracowników mających już doświadczenie zawodowe. Nasza kadra nauczycielska to osoby będące właścicielami agencji reklamowych, pracujący w branży kreatywnej czy też freelancerzy z dużymi sukcesami zawodowymi na koncie. Z tego powodu wiedza, którą przekazują jest unikalna, bo poparta doświadczeniem, praktyką i sukcesami. Dbamy o poziom naszej szkoły dlatego po ukończonych kursach nie zostawiamy naszych uczniów samych sobie. Pomagamy i doradzamy, jak rozwinąć skrzydła, zdobyć wymarzoną pracę lub dostać się na uczelnię wyższą. W poprzednim roku 100% naszych uczniów znalazło po naszych kursach pracę. Aż 45% z nich, już w trakcie lekcji zostało zatrudnionych w agencjach reklamowych, z którymi współpracowaliśmy.

Oferta pracowni

Lekcje i kursy

Bogaty program lekcji, kursów i warsztatów. Różne poziomy nauczania od podstawowego do zawansowanego.

Praktyki

Już podczas zajęć uczniowie zdobywają praktyki w firmach i instytucjach z którymi współpracujemy.

Doradztwo zawodowe

Poprzez konkretne ukierunkowanie zawodowe zbudowane na podstawie indywidualnych umiejętności pomagamy naszym uczniom rozpocząć pracę na własny rachunek. Bardziej ambitni mają szansę na otworzenie własnych agencji.

Pośrednictwo pracy

Pomagamy najlepszym uczniom w otrzymaniu zatrudnienia u naszych partnerów a współpracujemy tylko z najlepszymi. Przez to właśnie gwarantujemy start na ciekawych, dobrze opłacanych stanowiskach z umową o pracę.

Wysoki poziom wiedzy

Nasi wykładowcy to absolwenci wyższych uczelni różnych kierunków, to także osoby czynnie współtworzące branżę kreatywną w Polsce. Przekazują przez to wiedzę na najwyższym poziomie, albowiem stoi za nimi doświadczenie i sukcesy odniesione w branży.

Kursy dla firm

Organizujemy szkolenia pracowników z różnych dyscyplin. Tworzymy ciekawe programy edukacyjne podwyższające wiedzę, umiejętności i kreatywność uczniów.

Prace naszych uczniów

Z życia pracowni


Lekcje i kursy w pracowni projektowania graficznego

Chcesz dołączyć do naszej pracowni?

Wybierz najodpowiedniejszy kurs lub lekcje dla siebie, a jeśli masz jakieś wątpliwości pomorzemy ci.

zapytaj o szczegóły lub zapisz sięSzybki kontakt z pracownią
 • Adres Toruń: ul. Fosa Staromiejska 30/4
  Toruń 87-100
 • Adres Bydgoszcz: ul. Gdańska 123 lok. 2
  Bydgoszcz 85-022
 • Telefon: +48 783 170 155
 • Email: arcana@arcana-pracownia.pl
 • Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00
  Sobota 09:00 - 14:00
  Niedziela Zamknięte
Zapytaj o szczegóły
© 2018. «Arcana Pracownia Plastyczna». Wszystkie prawaz zastrzeżone. Polityka Prywatności i Cookies